sunrays_sky_clouds-wide-1

Recenzja strony http://anioly.info/

Chciałabym dzisiaj przybliżyć wam kilka stron o tematyce ezoteryczno-duchowej. Pierwszą z nich jest http://anioly.info/

Gdy wchodzimy na stronę pierwsze wrażenie niestety nie powala na kolana, bo szata graficzna jak i rozplanowanie treści zawartych na stronie głównej jest po prostu chaotyczne, co w efekcie daje efekt nierzetelności. Kolor także pozostawia wiele do życzenia ponieważ jego nijakość przywodzi mi na myśl stare ściany w przychodniach dziecięcych. Osobiście uwielbiam strony tematycznie ezoteryczne, niemniej ta konkretna naprawdę od progu zniechęca. Obraz u góry strony podejrzewam miał być tajemniczy, tymczasem efekt jest mniej przyjemny – odniosłam wrażenie że autor źle przyciął i sformatował zdjęcie, stąd efekt niepełności.

 

Zostawmy już jednak kwestie graficzne i samego szablonu bo nie jestem w stanie powiedzieć w tej materii nic pozytywnego – i to z pewnością nad tym autor powinien się pochylić by poprawić jakość przeglądania strony. Co do samej merytoryki i treści. Gdy już uda nam się dokopać do wpisów możemy śmiało stwierdzić że są przyjemne i interesujące.

Ale mimo tego brak mi prostego faq które w przejrzysty i szybki sposób przeniesie nas do odpowiednich działów bo szukanie w ten sposób bywa nieco męczące.

Duże zdziwienie zafundowało mi przeniesienie na inną stronę gdy kliknęłam w Wizerunek Twojego Opiekuna i rodzi to we mnie dość mieszane uczucia. Chyba lepiej byłoby powielić treść tej strony i ulokować ją jednak na tej domenie.

Odnośnik prowadzący nas do strony z współpracującymi domenami też nie jest zachwycający. Niejednolite opisanie stron i linków wprowadza chaos do chaosu niestety zniechęcając do odwiedzenia pozostałych. Ujednoliciłabym i skróciła do niezbędnego maksimum te odnośniki, rozbudować je można w innej zakładce która byłaby do tego przeznaczona.

Ogółem rzecz biorąc? Tematyka bardzo mi się podoba, ale graficzne i szablonowe rozplanowanie całej strony bardzo zniechęca, i to co ma potencjał zostaje zamordowane w imię niedbalstwa. Zmiana tak szablonu jak i kolorów powinna wpłynąć pozytywnie na stronę i komfort przeglądania przez czytelników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *